www.pomocdlabasi.pl
Waluty:
sklep odzieżowy online,tanie ubrania online,odzież damska online,odzież męska online
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z przedmiotu, wymienimy go lub zwrócą, pod warunkiem, że zostanie nam zwrócony w oryginalnym stanie, a opakowanie z nienaruszonymi pieczęciami. Jeśli jesteś z Wielkiej Brytanii i skontaktuj się z nami z wyprzedzeniem, wyślemy Ci etykietę Post, aby zwrócić przedmiot za darmo.

Prosimy o wcześniejszy kontakt z zamiarem zwrotu przedmiotów za pomocą numeru zamówienia i przedmiotów, które zamierzasz zwrócić.

Zwroty muszą zostać zwrócone przez nas w ciągu 28 dni od otrzymania zamówienia. Na przesyłkę powinny być cztery dni, więc upewnij się, że zwrócisz przedmiot w ciągu 24 dni. Okres ten jest przedłużany dla wszystkich zamówień w listopadzie i grudniu, zwroty będą akceptowane.

W przypadku zamówień wysłanych na adresy poza zwrotami należy je odebrać ponownie w ciągu 35 dni od otrzymania zamówienia. Dziesięć dni powinno być dozwolone na przesyłkę, więc upewnij się, że zwrócisz przedmiot w ciągu 25 dni. Okres ten jest przedłużany dla wszystkich zamówień w listopadzie i grudniu, zwroty będą akceptowane.

Prześlemy pocztą e-mail z wyprzedzeniem etykietę Post Returns. Możesz po prostu dołączyć to do zwrotu, a opłata pocztowa będzie bezpłatna. Radzimy jednak, aby uzyskać dowód nadania przesyłki z urzędu pocztowego lub ze sterownika Royal Mail.

Nie ma to wpływu na twoje prawa ustawowe

Powrót